Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Targowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511228

50,70 m2 2 Pokoje 16 568,05 PLN/m2
Piętro 3 z (6)    
840 000,00 PLN szczegóły
Jaworowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964511217

60 m2 3 Pokoje 36,67 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1975  
2 200,00 PLN szczegóły
Mikołowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964511215

33,53 m2 2 Pokoje 53,68 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
1 800,00 PLN szczegóły
Gustawa Morcinka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511202

52,25 m2 2 Pokoje 5 167,46 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
270 000,00 PLN szczegóły
Kalinowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511173

2 600 m2   300,00 PLN/m2
     
780 000,00 PLN szczegóły
Miętowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511164

23 170 m2   420,00 PLN/m2
     
9 731 400,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511143

5 625 m2   66,67 PLN/m2
     
375 000,00 PLN szczegóły
Pierwiosnków

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511026

204 m2 5 pokoi 6 857,84 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 1 723 m2
1 399 000,00 PLN szczegóły
Huculska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964530981

181,90 m2 5 pokoi 40 000,00 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2016  
7 276 000,00 PLN szczegóły
Nadgórników

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964510931

96,40 m2 4 Pokoje 15 456,43 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 2024  
1 490 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533587

414,19 m2 7 pokoi 14 413,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 304 m2
5 970 000,00 PLN szczegóły
Lubliniecka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510889

255 m2 4 Pokoje 3 843,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 5 807 m2
980 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: