Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Do Soły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511830

140 m2 7 pokoi 3 500,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1957 Działka 2 135 m2
490 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512858

182 m2 5 pokoi 2 914,07 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1960 Działka 6 840 m2
530 360,00 PLN szczegóły
Nadbrzeżna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511773

190 m2 10 pokoi 7 105,26 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 138 m2
1 350 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Prusa

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511808

3 186 m2   650,00 PLN/m2
     
2 070 900,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519134

6 837 m2   14,53 PLN/m2
     
99 360,00 PLN szczegóły
Śniegociny

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964511758

173,40 m2 6 pokoi 5 651,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 994 m2
980 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531528

34 523 m2   195,00 PLN/m2
     
6 731 985,00 PLN szczegóły
Chabrowa

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511671

6 953 m2   287,50 PLN/m2
     
1 999 000,00 PLN szczegóły
Siedlecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511640

55,25 m2 3 Pokoje 16 995,48 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2008  
939 000,00 PLN szczegóły
Wrzesińska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511727

195,50 m2 6 pokoi 3 580,56 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1980 Działka 896 m2
700 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511619

123 m2 5 pokoi 8 048,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 164 m2
990 000,00 PLN szczegóły
Piotra Woźniaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511597

36,10 m2 1 pokoi 4 155,12 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1960  
150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: