Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Królowej Jadwigi

Lokal medyczny na wynajem

Numer oferty : 34964512029

220 m2   40,90 PLN/m2
     
8 999,00 PLN szczegóły
Targowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512274

106,30 m2 3 Pokoje 16 923,80 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1928  
1 799 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Żaryna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512013

811 m2   5 178,79 PLN/m2
     
4 200 000,00 PLN szczegóły
Zaciszna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539441

1 834 m2   699,00 PLN/m2
     
1 281 966,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511966

204 m2 5 pokoi 7 352,94 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 630 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły
Chorzowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537783

40,70 m2 1 pokoi 4 643,73 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
189 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511924

2 045 m2   67,97 PLN/m2
     
139 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511900

689 m2   653,12 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Szpitalna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511886

55,10 m2 2 Pokoje 6 333,94 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
349 000,00 PLN szczegóły
Krzysztofa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511861

432 m2 6 pokoi 5 090,28 PLN/m2
  Rok budowy 2017 Działka 2 023 m2
2 199 000,00 PLN szczegóły
Holenderska

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964511856

1 700 m2   2 294,12 PLN/m2
  Rok budowy 2016 Działka 29 000 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511840

61,74 m2 3 Pokoje 29 948,17 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2016  
1 849 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: