Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

św. Wawrzyńca

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551344

45 m2 2 Pokoje 16 888,89 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2025  
760 000,00 PLN szczegóły
Nowogrodzka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551343

45,20 m2 2 Pokoje 108,41 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1960  
4 900,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551632

3 090 m2   145,31 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551454

1 360 m2   146,32 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551772

80 m2 3 Pokoje 2 750,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1950 Działka 17 800 m2
220 000,00 PLN szczegóły
Karola Dickensa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551331

44,66 m2 2 Pokoje 17 801,16 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1968  
795 000,00 PLN szczegóły
Biała Góra

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551330

230 m2 5 pokoi 4 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1936 Działka 990 m2
920 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Daszyńskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551325

181,10 m2 6 pokoi 7 730,54 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2016 Działka 947 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Niepodległości

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551328

190 m2 6 pokoi 7 894,74 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 6 800 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Józefa Madalińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551323

86,59 m2 3 Pokoje 21 827,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1933  
1 890 000,00 PLN szczegóły
Waniliowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551314

36,83 m2 2 Pokoje 13 521,59 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2019  
498 000,00 PLN szczegóły
Borkowska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964551316

67,75 m2   9 594,10 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2011  
650 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: