Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Józefa Jainty

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964551382

52 m2 3 Pokoje 5 673,08 PLN/m2
     
295 000,00 PLN szczegóły
Porankowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551518

90 m2 3 Pokoje 7 222,22 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 959 m2
650 000,00 PLN szczegóły
Pustułki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551380

164,40 m2 6 pokoi 9 123,48 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2019  
1 499 900,00 PLN szczegóły
Pustułki

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551379

164,40 m2 6 pokoi 9 123,48 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2019 Działka 462 m2
1 499 900,00 PLN szczegóły
Cybernetyki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551445

53,58 m2 2 Pokoje 27 976,86 PLN/m2
Piętro 8 z (9) Rok budowy 2019  
1 499 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551378

238,60 m2 6 pokoi 6 072,93 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 806 m2
1 449 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551389

160 m2 6 pokoi 5 618,75 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2010 Działka 3 500 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551375

42,40 m2 2 Pokoje 70,75 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1976  
3 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551371

68 m2 3 Pokoje 18 382,35 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2020  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Magnoliowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551369

155 m2 5 pokoi 10 322,58 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2024 Działka 180 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551625

100 m2 3 Pokoje 12 959,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2009  
1 295 900,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551367

63,06 m2 4 Pokoje 15 620,04 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1968  
985 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: