Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Krochmalna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551417

72 m2 72 pokoi 39 722,22 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2019  
2 860 000,00 PLN szczegóły
Łęgowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551410

2 489 m2   1 205,30 PLN/m2
     
3 000 000,00 PLN szczegóły
Krótka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551415

34,70 m2 1 pokoi 11 815,56 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1920  
410 000,00 PLN szczegóły
Jara

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551409

115 m2 4 Pokoje 16 434,78 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2006  
1 890 000,00 PLN szczegóły
Cypriana Norwida

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551406

38,30 m2 2 Pokoje 6 240,21 PLN/m2
Piętro 10 z (11) Rok budowy 1970  
239 000,00 PLN szczegóły
Opaczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551405

99,40 m2 4 Pokoje 19 718,31 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2000  
1 960 000,00 PLN szczegóły
Fort Wola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551397

59,62 m2 3 Pokoje 19 288,83 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2020  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Kielecka

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964551391

45 m2 1 pokoi 60,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1930  
2 700,00 PLN szczegóły
Kielecka

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964551390

25 m2 1 pokoi 68,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1930  
1 700,00 PLN szczegóły
Sprawna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551386

85,19 m2 5 pokoi 16 199,08 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2022  
1 380 000,00 PLN szczegóły
Lazurowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551394

60 m2 3 Pokoje 71,67 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2018  
4 300,00 PLN szczegóły
ks. Wincentego Turka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551387

63,42 m2 3 Pokoje 11 021,76 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2009  
699 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: