Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Starzyńska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551455

726 m2   420,00 PLN/m2
     
304 920,00 PLN szczegóły
Felicjanek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552775

68 m2 2 Pokoje 18 367,65 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1891  
1 249 000,00 PLN szczegóły
boczna Królowej Jadwigii

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551449

230 m2 5 pokoi 17 173,91 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 580 m2
3 950 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551444

394 m2 9 pokoi 8 121,83 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 2 690 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
Ludwika Rydygiera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551440

43,52 m2 2 Pokoje 24 103,86 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2014  
1 049 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551439

90 m2 3 Pokoje 2 444,44 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 326 m2
220 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551829

450 m2 8 pokoi 4 889,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 1 800 m2
2 200 000,00 PLN szczegóły
Toruńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551431

15 m2 1 pokoi 122,67 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
1 840,00 PLN szczegóły
Kręta

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551430

938 m2   351,81 PLN/m2
     
330 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551426

47 m2 3 Pokoje 59,57 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 1970  
2 800,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551422

6 302 m2   47,00 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Śliwkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551420

290 m2 7 pokoi 9 614,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 000 m2
2 788 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: