Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Chocimska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547176

80,40 m2 3 Pokoje 7 997,51 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
643 000,20 PLN szczegóły
Topolowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547167

430 m2 6 pokoi 5 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 11 100 m2
2 150 000,00 PLN szczegóły
Nurska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547163

42 m2 2 Pokoje 4 500,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
189 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547161

1 300 m2   130,69 PLN/m2
     
169 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547170

220 m2 6 pokoi 7 681,82 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 1 715 m2
1 690 000,00 PLN szczegóły
Białostocka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547158

222 m2 4 Pokoje 5 626,13 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 700 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły
Dunajec

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547168

340 m2 6 pokoi 3 233,41 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 213 m2
1 099 360,00 PLN szczegóły
Jutrzenki

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547152

8 890 m2   674,92 PLN/m2
     
6 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547147

6 306 m2   31,56 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547141

32,10 m2 1 pokoi 12 772,59 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
410 000,00 PLN szczegóły
Dworska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547132

3 049 m2   55,43 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
Łódzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547131

3 852 m2   77,88 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: