Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547201

1 000 m2   153,65 PLN/m2
     
153 650,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547200

6 400 m2   10,96 PLN/m2
     
70 150,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547199

11 800 m2   8,52 PLN/m2
     
100 550,00 PLN szczegóły
Bukowska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547192

333 m2   297,30 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547184

1 838 m2   179,54 PLN/m2
     
329 999,00 PLN szczegóły
Chudzickiego

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547585

15 725 m2   635,93 PLN/m2
     
10 000 000,00 PLN szczegóły
Krakowska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547182

180 m2   1 055,56 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1920 Działka 700 m2
190 000,00 PLN szczegóły
Pszeniczna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547181

1 355 m2   228,04 PLN/m2
     
309 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547180

538 m2   3 698,88 PLN/m2
     
1 990 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547179

538 m2   3 698,88 PLN/m2
     
1 990 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547178

260 m2 8 pokoi 7 653,85 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1925 Działka 538 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547177

260 m2 8 pokoi 16 299,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2027 Działka 538 m2
4 237 740,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: