Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547228

175 m2 7 pokoi 7 314,29 PLN/m2
  Rok budowy 2016 Działka 1 421 m2
1 280 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547227

3 800 m2   289,47 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Zgierska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547226

63,64 m2 2 Pokoje 6 442,49 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1930  
410 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547225

63,09 m2 2 Pokoje 3 471,23 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1908  
219 000,00 PLN szczegóły
Lubuska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547224

51,40 m2 2 Pokoje 5 622,57 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1930  
289 000,00 PLN szczegóły
Piastowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547223

61,30 m2 3 Pokoje 6 508,97 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1982  
399 000,00 PLN szczegóły
dr. Zygmunta Schinzla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547220

45,89 m2 2 Pokoje 4 903,03 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
225 000,00 PLN szczegóły
Plebiscytowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547219

38,63 m2 2 Pokoje 4 789,02 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1968  
185 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547519

219,40 m2 5 pokoi 8 158,61 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2013 Działka 1 664 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547206

1 434 m2   195,26 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547204

1 437 m2   195,20 PLN/m2
     
280 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547202

9 000 m2   16,56 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: