Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Litewska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547244

682 m2   381,23 PLN/m2
     
260 000,00 PLN szczegóły
Podgrzybkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547243

1 355 m2   179,34 PLN/m2
     
243 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547242

1 320 m2   70,00 PLN/m2
     
92 400,00 PLN szczegóły
Lublinek

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547240

1 587 m2   160,00 PLN/m2
     
253 920,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547239

32 500 m2   9,90 PLN/m2
     
321 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547238

18 900 m2   7,88 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547237

125 m2 5 pokoi 3 680,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 500 m2
460 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547236

175 m2 4 Pokoje 4 565,71 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 103 m2
799 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547234

136 m2 3 Pokoje 3 301,47 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 2 234 m2
449 000,00 PLN szczegóły
Władysława Sikorskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547233

373 m2 5 pokoi 5 281,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 588 m2
1 970 000,00 PLN szczegóły
Strzeszyńska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547231

213 m2 6 pokoi 4 272,30 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1979 Działka 276 m2
910 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547229

1 000 m2   110,00 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: