Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

3 Maja

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547257

3 438 m2   70,00 PLN/m2
     
240 660,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547256

5 805 m2   119,72 PLN/m2
     
695 000,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547255

1 119 m2   80,00 PLN/m2
     
89 520,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547254

3 136 m2   179,00 PLN/m2
     
561 344,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547253

13 902 m2   12,37 PLN/m2
     
172 000,00 PLN szczegóły
Daszewicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547252

1 134 m2   330,69 PLN/m2
     
375 000,00 PLN szczegóły
Scaleniowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547251

5 331 m2   129,00 PLN/m2
     
687 699,00 PLN szczegóły
Stefana Starzyńskiego

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547250

12 668 m2   470,89 PLN/m2
     
5 965 250,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547249

1 536 m2   95,00 PLN/m2
     
145 920,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547247

2 454 m2   93,32 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547246

4 098 m2   341,39 PLN/m2
     
1 399 000,00 PLN szczegóły
Agrestowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547245

1 190 m2   176,47 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: