Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547274

2 600 m2   65,00 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547273

2 000 m2   110,00 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547272

3 300 m2   28,79 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547271

680 m2   161,76 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547270

14 000 m2   53,57 PLN/m2
     
750 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547269

55 m2 2 Pokoje 2 709,09 PLN/m2
  Rok budowy 1978 Działka 3 186 m2
149 000,00 PLN szczegóły
Strzelców Bytomskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548162

57 m2 3 Pokoje 6 842,11 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
390 000,00 PLN szczegóły
Kaukaska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548111

33 m2 1 pokoi 14 242,42 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1970  
470 000,00 PLN szczegóły
Dźwigowa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547334

320 m2 4 Pokoje 19 996,88 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 248 m2
6 399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547263

1 502 m2   125,83 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547261

969 m2   273,48 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547258

3 111 m2   70,00 PLN/m2
     
217 770,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: