Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547294

1 432 m2   195,53 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Wichrowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547415

64,90 m2 4 Pokoje 10 616,33 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
689 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547293

4 900 m2   5,31 PLN/m2
     
26 000,00 PLN szczegóły
Radoszowska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547291

535 m2   138,13 PLN/m2
     
73 900,00 PLN szczegóły
Rycerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547306

53 m2 2 Pokoje 9 415,09 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1959  
499 000,00 PLN szczegóły
Hokejowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547300

42 m2 2 Pokoje 59,52 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2021  
2 500,00 PLN szczegóły
Solidarności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547284

50,63 m2 2 Pokoje 5 727,83 PLN/m2
Piętro 5 z (10)    
290 000,00 PLN szczegóły
Wałowa

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547279

96 m2   5 677,08 PLN/m2
     
545 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547278

1 000 m2   0,11 PLN/m2
     
110,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547277

2 600 m2   172,69 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547276

7 000 m2   247,86 PLN/m2
     
1 735 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547275

20 000 m2   8,90 PLN/m2
     
178 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: