Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Juliusza Słowackiego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547348

2 000 m2   400,00 PLN/m2
     
800 000,00 PLN szczegóły
Naramowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547345

199,30 m2 6 pokoi 7 275,46 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2007  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Berezyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550923

167,22 m2 5 pokoi 19 555,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1937  
3 270 000,00 PLN szczegóły
Michała Kleofasa Ogińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547838

53,40 m2 3 Pokoje 11 217,23 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1974  
599 000,00 PLN szczegóły
Puławska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547339

63,60 m2 3 Pokoje 22 484,28 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2009  
1 430 000,00 PLN szczegóły
Krzysztofa Kiersnowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547322

158 m2 5 pokoi 8 101,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1996  
1 280 000,00 PLN szczegóły
Chudzickiego

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547523

23 661 m2   633,95 PLN/m2
     
15 000 000,00 PLN szczegóły
Białołęcka

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547361

126,10 m2 4 Pokoje 11 816,02 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 20210 Działka 152 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Dzięgielowa

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964547302

542,50 m2   3 682,95 PLN/m2
  Rok budowy 1996 Działka 1 213 m2
1 998 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547297

1 034 m2   195,36 PLN/m2
     
202 000,00 PLN szczegóły
Jana Kazimierza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547688

39,98 m2 2 Pokoje 87,54 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2021  
3 500,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547295

1 035 m2   195,17 PLN/m2
     
202 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: