Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547458

4 599,01 m2   6,31 PLN/m2
     
29 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547457

643 m2   107,31 PLN/m2
     
69 000,00 PLN szczegóły
Rolnicza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547456

620 m2   111,29 PLN/m2
     
69 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547455

7 500 m2   9,93 PLN/m2
     
74 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547454

47 500 m2   5,47 PLN/m2
     
259 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547453

3 000 m2   45,17 PLN/m2
     
135 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547452

3 600 m2   46,67 PLN/m2
     
168 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547451

8,50 m2   6 588,24 PLN/m2
     
56 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547450

1 500 m2   45,17 PLN/m2
     
67 750,00 PLN szczegóły
Daleka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547449

1 800 m2   48,89 PLN/m2
     
88 000,00 PLN szczegóły
Na Stoku

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547447

1 300 m2   50,38 PLN/m2
     
65 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547446

800 m2   55,63 PLN/m2
     
44 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: