Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549535

41,10 m2 2 Pokoje 23 881,75 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2022  
981 540,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547511

14,03 m2   31 290,09 PLN/m2
     
439 000,00 PLN szczegóły
Platynowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547509

38 m2 2 Pokoje 97,37 PLN/m2
Piętro 3 z (11) Rok budowy 1965  
3 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547508

47 100 m2   14,65 PLN/m2
     
690 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547499

37 m2 1 pokoi 14 837,84 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 2002  
549 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547491

64,40 m2 3 Pokoje 26 350,93 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2007  
1 697 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547486

85,50 m2 6 pokoi 6 900,58 PLN/m2
  Rok budowy 1976 Działka 500 m2
590 000,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547496

61,43 m2 2 Pokoje 16 262,00 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 1997  
999 000,00 PLN szczegóły
Postępu

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547475

54 m2 2 Pokoje 68,52 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 2013  
3 700,00 PLN szczegóły
Składowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547467

32,74 m2 1 pokoi 88,58 PLN/m2
Piętro 5 z (6)    
2 900,00 PLN szczegóły
Rolnicza

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547460

3 917,90 m2   12,51 PLN/m2
     
49 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547459

1 041 m2   115,27 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: