Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Ferdynanda Zarzyckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547559

49,47 m2 2 Pokoje 8 469,78 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2005  
419 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547637

75 m2 4 Pokoje 7 933,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 972 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Polanka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547558

298 m2   5 533,56 PLN/m2
    Działka 1 431 m2
1 649 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547557

82 m2   3 658,54 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1982  
300 000,00 PLN szczegóły
Kasztelańska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547556

1 521 m2   328,07 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547555

4 500 m2   66,44 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547554

6 396 m2   29,71 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547553

1 997 m2   149,72 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Nowe Górki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547552

700 m2   300,00 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547551

1 829 m2   87,48 PLN/m2
     
160 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547550

6 564 m2   24,98 PLN/m2
     
164 000,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547549

1 300 m2   146,15 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: