Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Kasztanowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547592

38,53 m2 2 Pokoje 7 577,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2025  
291 941,81 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547591

98,65 m2 3 Pokoje 4 004,05 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1970  
395 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547590

105,40 m2 5 pokoi 5 208,73 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1955  
549 000,00 PLN szczegóły
Rynek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547589

34,57 m2 1 pokoi 6 045,70 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1920  
209 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547584

7 311 m2   273,56 PLN/m2
     
2 000 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547972

45,40 m2 3 Pokoje 9 449,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 736 m2
429 000,00 PLN szczegóły
Ferdynanda Zarzyckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547583

49,47 m2 2 Pokoje 7 459,07 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2005  
369 000,00 PLN szczegóły
Kujawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547580

4 031 m2   86,08 PLN/m2
     
347 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547578

210 900 m2   6,70 PLN/m2
     
1 413 000,00 PLN szczegóły
Sportowa

Obiekt handlowy na wynajem

Numer oferty : 34964547571

655 m2 7 pokoi 22,90 PLN/m2
     
15 000,00 PLN szczegóły
Marymoncka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547572

49 m2 2 Pokoje 12 836,73 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1982  
629 000,00 PLN szczegóły
Józefa Chełmońskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547565

882 m2   191,61 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: