Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547608

100 m2 5 pokoi 11 460,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 2 870 m2
1 146 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547607

144 m2 4 Pokoje 4 305,56 PLN/m2
    Działka 600 m2
620 000,00 PLN szczegóły
Podmiejska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547604

120 m2 5 pokoi 6 658,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 592 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Stefana Batorego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547602

49,50 m2 2 Pokoje 9 070,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1995  
449 000,00 PLN szczegóły
inż. pilota Wigury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547601

52,41 m2 2 Pokoje 6 487,31 PLN/m2
Piętro 3 z (12) Rok budowy 1982  
340 000,00 PLN szczegóły
Elizy Orzeszkowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547599

44,50 m2 2 Pokoje 8 651,69 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1986  
385 000,00 PLN szczegóły
Parafialna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547598

100,70 m2 3 Pokoje 4 856,01 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1848  
489 000,00 PLN szczegóły
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547597

96,10 m2 3 Pokoje 4 880,33 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1985  
469 000,00 PLN szczegóły
Huta Józefów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547596

53 m2 2 Pokoje 6 547,17 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1960  
347 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Gromskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547595

70,98 m2 3 Pokoje 10 073,26 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2010  
715 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547594

41,44 m2 2 Pokoje 7 577,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2025  
313 990,88 PLN szczegóły
Osmolińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547593

75,30 m2 4 Pokoje 5 976,10 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1974  
450 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: