Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547694

39 m2 2 Pokoje 17 923,08 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
699 000,00 PLN szczegóły
Wołoska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548128

25 m2 1 pokoi 79,96 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1950  
1 999,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547831

53,29 m2 2 Pokoje 17 826,98 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2011  
950 000,00 PLN szczegóły
marsz. Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547643

36 m2 2 Pokoje 53,00 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2021  
1 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547635

1 387 m2   104,54 PLN/m2
     
145 000,00 PLN szczegóły
Maratońska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547633

23,27 m2   2 105,72 PLN/m2
  Rok budowy 2008  
49 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547632

327,84 m2   1 217,06 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 772 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Na wzgórzu

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547631

1 984 m2   170,00 PLN/m2
     
337 280,00 PLN szczegóły
Fiołkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547630

1 713 m2   185,00 PLN/m2
     
316 905,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547629

1 442 m2   92,93 PLN/m2
     
134 000,00 PLN szczegóły
Poprzeczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547628

2 660 m2   131,58 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547626

1 150 m2   56,52 PLN/m2
     
65 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: