Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Kolejowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964547689

296 m2 15 pokoi 5 033,78 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2017  
1 490 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547886

115 m2 4 Pokoje 9 556,52 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 450 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548072

102 m2 5 pokoi 97,06 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1901  
9 900,00 PLN szczegóły
Słowicza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547679

1 224 m2   347,22 PLN/m2
     
425 000,00 PLN szczegóły
Jachtowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547673

50,16 m2 2 Pokoje 49,84 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2015  
2 500,00 PLN szczegóły
Pielgrzymów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547662

108,52 m2 5 pokoi 54,37 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2004  
5 900,00 PLN szczegóły
Letnia

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547661

1 076 m2   400,00 PLN/m2
     
430 400,00 PLN szczegóły
Letnia

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547656

1 645 m2   370,00 PLN/m2
     
608 650,00 PLN szczegóły
Nowogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547654

45,36 m2 2 Pokoje 17 416,23 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 1966  
790 000,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547652

85,59 m2 4 Pokoje 21 614,67 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2022  
1 850 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548138

49,50 m2 2 Pokoje 76,77 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1935  
3 800,00 PLN szczegóły
Lipowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548137

65 m2 3 Pokoje 73,85 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1935  
4 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: