Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Kmicica

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547783

1 450 m2   50,00 PLN/m2
     
72 500,00 PLN szczegóły
Jagodowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547782

973 m2   189,11 PLN/m2
     
184 000,00 PLN szczegóły
1 Maja

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547781

913 m2   3 943,04 PLN/m2
     
3 600 000,00 PLN szczegóły
Huta Jagodnica

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547780

1 008 m2   337,30 PLN/m2
     
340 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547778

1 358 m2   117,82 PLN/m2
     
160 000,00 PLN szczegóły
Tatarczana

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547777

824 m2   716,02 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły
Placydowska

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547775

3 000 m2   399,00 PLN/m2
     
1 197 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547772

1 054 m2   133,78 PLN/m2
     
141 000,00 PLN szczegóły
Tuszyńska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547769

83 m2 3 Pokoje 8 313,25 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 1 256 m2
690 000,00 PLN szczegóły
Gliniana

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547768

191,92 m2 6 pokoi 5 153,19 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 592 m2
989 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547767

250 m2 6 pokoi 1 796,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1940 Działka 2 621 m2
449 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Limanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547764

54,66 m2 3 Pokoje 7 994,88 PLN/m2
Piętro 0 z (11) Rok budowy 1980  
437 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: