Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Jana Henryka Dąbrowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964547815

388 m2 8 pokoi 60,00 PLN/m2
Piętro 11 z (15)    
23 280,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964547813

135 m2 1 pokoi 50,00 PLN/m2
Piętro 1 z (15)    
6 750,00 PLN szczegóły
Pelikanów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547814

115,50 m2 6 pokoi 7 359,31 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2004  
850 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Piaskowe

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547804

1 954 m2   120,27 PLN/m2
     
235 000,00 PLN szczegóły
Cukierkowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551622

154,48 m2 4 Pokoje 10 292,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 750 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Dębina

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547801

48 m2 2 Pokoje 9 770,83 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1980  
469 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547799

210 m2 5 pokoi 8 523,81 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1988 Działka 800 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Widokowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547794

243 m2 6 pokoi 8 226,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 800 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547787

110,30 m2   2 257,48 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1928  
249 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547786

463 m2   429,81 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547785

740 m2   200,00 PLN/m2
     
148 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547784

15 473 m2   90,16 PLN/m2
     
1 395 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: