Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Szałwiowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547900

1 494 m2   250,00 PLN/m2
     
373 500,00 PLN szczegóły
Truflowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547887

82,60 m2 3 Pokoje 10 520,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 140,88 m2
869 000,00 PLN szczegóły
Bukowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547858

175,04 m2 4 Pokoje 9 997,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 1 199 m2
1 750 000,00 PLN szczegóły
1 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547855

45,20 m2 2 Pokoje 13 252,21 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
599 000,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547851

44,31 m2 3 Pokoje 19 747,24 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
875 000,00 PLN szczegóły
Okrężna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547847

9 968 m2   321,03 PLN/m2
     
3 200 000,00 PLN szczegóły
Stawna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547828

2 500 m2   178,80 PLN/m2
     
447 000,00 PLN szczegóły
gen. Henryka le Ronda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547827

37,30 m2 2 Pokoje 6 729,22 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1905  
251 000,00 PLN szczegóły
Heleny Junkiewicz

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550096

46 m2 2 Pokoje 63,04 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1980  
2 900,00 PLN szczegóły
Sadowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547821

76,56 m2 4 Pokoje 11 481,19 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 194,93 m2
879 000,00 PLN szczegóły
Ogarów Polskich

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547817

2 620 m2   150,00 PLN/m2
     
393 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547816

19 955 m2   93,71 PLN/m2
     
1 870 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: