Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547971

1 200 m2   229,17 PLN/m2
     
275 000,00 PLN szczegóły
Bierna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547969

90,84 m2 4 Pokoje 12 076,18 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 97,70 m2
1 097 000,00 PLN szczegóły
Żołędziowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547967

45 m2 2 Pokoje 7 111,11 PLN/m2
  Rok budowy 1985 Działka 1 760 m2
320 000,00 PLN szczegóły
29 Listopada

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547964

39,70 m2 1 pokoi 6 423,17 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
255 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549656

120 m2 2 Pokoje 8 753,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 7 879 m2
1 050 360,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547960

62 m2 3 Pokoje 41,94 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2007  
2 600,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548115

219,48 m2 5 pokoi 5 011,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1993 Działka 601 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Szopienicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547949

42 m2 1 pokoi 47,62 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1918  
2 000,00 PLN szczegóły
Sobotecka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547947

80 m2   11 237,50 PLN/m2
    Działka 736 m2
899 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547943

17 229 m2   26,12 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Starowiejska

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547912

170 708 m2   234,03 PLN/m2
     
39 950 000,00 PLN szczegóły
Emilii Plater

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548367

34,12 m2 2 Pokoje 58,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
2 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: