Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548014

78 m2 4 Pokoje 3 782,05 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 803 m2
295 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Janasa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548012

58 m2 3 Pokoje 6 189,66 PLN/m2
Piętro 5 z (10)    
359 000,00 PLN szczegóły
Oświecenia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548013

77,20 m2 3 Pokoje 9 313,47 PLN/m2
Piętro 7 z (16) Rok budowy 1980  
719 000,00 PLN szczegóły
Parzęczewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548006

48,40 m2 2 Pokoje 33,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
1 600,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548005

1 558 m2   141,21 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Śląska

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964548547

185 m2 7 pokoi 3 227,03 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
597 000,00 PLN szczegóły
Śliska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548164

36,90 m2 2 Pokoje 21 271,00 PLN/m2
Piętro 9 z (14) Rok budowy 1972  
784 900,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547982

64,91 m2 3 Pokoje 12 293,95 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1906  
798 000,00 PLN szczegóły
Wzgórze Bernadowo

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552146

141,10 m2 5 pokoi 12 402,55 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1997  
1 750 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547980

239,60 m2 6 pokoi 5 843,07 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 786 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Prusa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547979

137 m2 4 Pokoje 14 598,54 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1909  
2 000 000,00 PLN szczegóły
Leszczyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547978

210 m2 5 pokoi 6 185,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1956 Działka 721 m2
1 299 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: