Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Serbska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548027

61,62 m2 3 Pokoje 13 794,22 PLN/m2
Piętro 1 z (14) Rok budowy 2020  
850 000,00 PLN szczegóły
bp. Albina Małysiaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548294

46 m2 2 Pokoje 52,17 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
2 400,00 PLN szczegóły
bp. Albina Małysiaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551674

45 m2 2 Pokoje 53,33 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
2 400,00 PLN szczegóły
Wólczańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549745

86,80 m2 3 Pokoje 7 949,31 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1914  
690 000,00 PLN szczegóły
Józefa Wybickiego

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548025

113,60 m2 4 Pokoje 7 878,52 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 455 m2
895 000,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548218

75 m2 3 Pokoje 57,20 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 2009  
4 290,00 PLN szczegóły
Człopska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548022

83,45 m2 3 Pokoje 10 293,59 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2000  
859 000,00 PLN szczegóły
Anieli Krzywoń

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548213

71,73 m2 4 Pokoje 12 059,11 PLN/m2
Piętro 5 z (12) Rok budowy 1977  
865 000,00 PLN szczegóły
Podgórna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548055

782 m2   325,00 PLN/m2
     
254 150,00 PLN szczegóły
Włodarzewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548018

125 m2 5 pokoi 18 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2000  
2 312 500,00 PLN szczegóły
Zwycięstwa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548017

92,44 m2 3 Pokoje 5 300,74 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1890  
490 000,00 PLN szczegóły
Kolejarska

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548023

363,19 m2 7 pokoi 10 325,17 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1984 Działka 732 m2
3 750 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: