Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Stary Bór

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548122

391,61 m2 6 pokoi 11 743,83 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 2 564 m2
4 599 000,00 PLN szczegóły
Kard. S. Wyszyńskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548114

120 m2 8 pokoi 3 333,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1955 Działka 397 m2
400 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548102

71,40 m2 3 Pokoje 19 593,84 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2008  
1 399 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548091

801 m2   143,57 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548090

801 m2   143,57 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły
Wysoka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548087

60,62 m2 3 Pokoje 5 757,18 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1978  
349 000,00 PLN szczegóły
Jabłkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548066

83 m2 4 Pokoje 8 421,69 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2019  
699 000,00 PLN szczegóły
Kręta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548065

62,60 m2 3 Pokoje 7 827,48 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1989  
490 000,00 PLN szczegóły
Relaksowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548575

140 m2 4 Pokoje 92,86 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
13 000,00 PLN szczegóły
Moniuszki

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964548058

409,41 m2   2 931,05 PLN/m2
    Działka 1 595 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548056

2 900 m2   82,24 PLN/m2
     
238 500,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548033

185 m2 4 Pokoje 3 129,73 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
579 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: