Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Jarosława Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548283

31 m2 1 pokoi 18 870,97 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1949  
585 000,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550061

78 m2 3 Pokoje 128,21 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2016  
10 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Miłkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548279

52,67 m2 2 Pokoje 13 651,03 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2004  
719 000,00 PLN szczegóły
Stefanii Wołynki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548421

40 m2 2 Pokoje 14 225,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2020  
569 000,00 PLN szczegóły
Wileńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548342

50,46 m2 2 Pokoje 9 889,02 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1979  
499 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548277

45,30 m2 3 Pokoje 14 459,16 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1974  
655 000,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548979

40,80 m2 2 Pokoje 15 196,08 PLN/m2
Piętro 1 z (9) Rok budowy 1963  
620 000,00 PLN szczegóły
Promienista

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548275

54 m2 3 Pokoje 51,30 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
2 770,00 PLN szczegóły
Wrzosów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549673

380 m2 7 pokoi 9 339,47 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 1 800 m2
3 549 000,00 PLN szczegóły
Klaudyny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548260

74,30 m2 4 Pokoje 15 989,23 PLN/m2
Piętro 3 z (20) Rok budowy 1983  
1 188 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548255

55,20 m2 3 Pokoje 81,52 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2021  
4 500,00 PLN szczegóły
Władysława Korotyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548764

35,04 m2 2 Pokoje 19 121,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
670 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: