Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Rumiana

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548301

330 m2 7 pokoi 15 454,55 PLN/m2
  Rok budowy 2000 Działka 550 m2
5 100 000,00 PLN szczegóły
św. Urszuli Ledóchowskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548300

31 m2 1 pokoi 19 677,42 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
610 000,00 PLN szczegóły
Juliana Ursyna Niemcewicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548296

102,20 m2 3 Pokoje 58,71 PLN/m2
Piętro 9 z (17) Rok budowy 2004  
6 000,00 PLN szczegóły
Pasłęcka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548355

79 m2 3 Pokoje 9 987,34 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2001  
789 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548295

170 m2 3 Pokoje 14 058,82 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 1 080 m2
2 390 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548293

56,50 m2 3 Pokoje 53,10 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2026  
3 000,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550812

62,30 m2 2 Pokoje 13 643,66 PLN/m2
Piętro 15 z (15) Rok budowy 1975  
850 000,00 PLN szczegóły
Kryształowa

Dom (Półbliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964548419

224 m2 8 pokoi 26,79 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 440 m2
6 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549550

1 238 m2   120,36 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Meteorytowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548287

355 m2 6 pokoi 7 042,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 1 066 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły
Zamknięta

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964548472

681,73 m2   17 280,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
11 780 000,00 PLN szczegóły
Ogniskowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551548

62,47 m2 3 Pokoje 7 033,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1984  
439 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: