Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Ludowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548360

60,96 m2 4 Pokoje 6 545,28 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
399 000,00 PLN szczegóły
Skalnicowa

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964548381

380 m2 12 pokoi 20 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2018 Działka 710 m2
7 600 000,00 PLN szczegóły
Skwierzyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548358

450 m2   Zapytaj o cenę/m2
Piętro z (1)   Działka 1 119 m2
2 988 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548354

200 m2 5 pokoi 6 665,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1971 Działka 609 m2
1 333 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548349

1 711 m2   289,89 PLN/m2
     
496 000,00 PLN szczegóły
Aleja Rzeczypospolitej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548348

57 m2 2 Pokoje 17 105,26 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2008  
975 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548347

5 400 m2   36,85 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Słowackiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548909

4 372 m2   98,35 PLN/m2
     
430 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548344

51,35 m2 2 Pokoje 5 043,82 PLN/m2
Piętro 10 z (11)    
259 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548370

37,26 m2 2 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
521 640,00 PLN szczegóły
Osowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548329

46,50 m2 3 Pokoje 15 483,87 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1965  
720 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548326

60 m2 2 Pokoje 50,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
3 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: