Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Za Skłonem

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548404

106 m2 5 pokoi 14 150,94 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2006  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Giżycka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548403

1 693 m2   496,16 PLN/m2
     
840 000,00 PLN szczegóły
Giżycka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548401

723 m2   500,00 PLN/m2
     
361 500,00 PLN szczegóły
Lisia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548508

295 m2 7 pokoi 6 745,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1978 Działka 1 527 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wilanowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548637

121,68 m2 3 Pokoje 57,53 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1996  
7 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548392

3 049 m2   147,59 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
gen. Józefa Zajączka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548379

37 m2 2 Pokoje 18 486,49 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1964  
684 000,00 PLN szczegóły
Białej Floty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548368

73,72 m2 3 Pokoje 28 350,52 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2020  
2 090 000,00 PLN szczegóły
gen. Juliana Filipowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548378

56,07 m2 2 Pokoje 9 809,17 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1968  
550 000,00 PLN szczegóły
Hawelańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548364

43,50 m2 2 Pokoje 12 413,79 PLN/m2
Piętro 6 z (8) Rok budowy 2019  
540 000,00 PLN szczegóły
Białostocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548362

62,97 m2 3 Pokoje 5 454,98 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1975  
343 500,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548426

8 900 m2   44,38 PLN/m2
     
395 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: