Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Kaliny Jędrusik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548466

32,60 m2 1 pokoi 22 055,21 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2016  
719 000,00 PLN szczegóły
Wielicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548463

49,93 m2 2 Pokoje 16 623,27 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2013  
830 000,00 PLN szczegóły
Oświatowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548462

77,10 m2 3 Pokoje 15 940,34 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2005  
1 229 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549006

46,30 m2 2 Pokoje 25 485,96 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2012  
1 180 000,00 PLN szczegóły
Przybrodzka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548479

62 m2 2 Pokoje 43,55 PLN/m2
     
2 700,00 PLN szczegóły
Franciszka Zabłockiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551558

89,10 m2 4 Pokoje 10 089,79 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2010  
899 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548455

57,23 m2 3 Pokoje 21 500,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2026  
1 230 445,00 PLN szczegóły
św. Urszuli Ledóchowskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548476

62,53 m2 2 Pokoje 17 847,43 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2008  
1 116 000,00 PLN szczegóły
Budki Szczęśliwickie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548449

76,73 m2 3 Pokoje 20 526,52 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2020  
1 575 000,00 PLN szczegóły
Piastowskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548448

37,91 m2 2 Pokoje 65,95 PLN/m2
Piętro 10 z (10)    
2 500,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548447

45,96 m2 2 Pokoje 22 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2026  
1 011 120,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550254

1 010 m2   276,59 PLN/m2
     
279 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: