Poznań Ławica, Leśnych Skrzatów
2 250,00 PLN
Mieszkanie na wynajem , 38,60 m2
58,29 PLN /m2
Powierzchnia
38,60 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2024

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964551630
Powierzchnia: 38,60 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 0 z 5
Rok budowy: 2024
Cena za m2: 58,29 PLN
Cena: 2 250,00 PLN

Opis nieruchomości:

Polecam do najmu 2 pokojowe mieszkanie w nowym niskim budynku przy ulicy Leśnych Skrzatów w Poznaniu.

Mieszkanie wolne od 01.07.2026r.

Mieszkanie składa się z:
- pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogródek,
- sypialni z wyjściem na ogródek,
- łazienki
- korytarza

o łącznej powierzchni użytkowej: 38,61 m².

Opłaty:

Czynsz najmu: 2250 złotych
Czynsz do administracji: 600 złotych (w tym zaliczka na ogrzewanie z cieplika miejskiego, ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, śmieci)

Do mieszkania (w cenie najmu) przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,93m² w podziemnej hali parkingowej.

Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe w podziemnej hali. Koszt najmu miejsca parkingowego to 250 zł miesięcznie.

Wyposażenie lokalu:
kuchnia w zabudowie z nowymi sprzętami AGD (chłodziarko-zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka)
sypialnia: szafa dwudrzwiowa
łazienka: pralka, kabina prysznicowa, szafka z umywalką i toaleta
korytarz: szafa ubraniowa.

Istnieje możliwość doposażenia mieszkania na życzenie najemcy.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Skontaktuj się z agentem :
Biuro INVESTOR

Telefon : 22 622 70 22

biuro@investor.waw.pl

Lokalizacja: