Grodzisk Mazowiecki, Leśna
3 600,00 PLN
Mieszkanie na wynajem , 82 m2
43,90 PLN /m2
Powierzchnia
82 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2003

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964552023
Powierzchnia: 82 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 1 z 2
Rok budowy: 2003
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 43,90 PLN
Cena: 3 600,00 PLN

Opis nieruchomości:

Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 82 m² położone przy ul. Leśnej w Grodzisku Mazowieckim.

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z 2003r., na zamkniętym ogrodzonym osiedlu z własnym placem zabaw i strefą rekreacyjną. 

Mieszkanie składa się z dużego salonu z loggią i przestrzenią biurową, sypialni, wyposażonej, osobnej kuchni, garderoby, łazienki i toalety. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, posiada liczne szafy w zabudowie. 

Loggia oraz okna w salonie z ekspozycją południową i południowo-zachodnią zapewniają dużo światła dziennego.

Do czynszu najmu 3600zł /m-c należy doliczyć niski czynsz administracyjny w kwocie 385zł. W cenę najmu jest już wliczone korzystanie z pomieszczenia gospodarczego około 3m2, 2 miejsc postojowych na terenie osiedla oraz Internet. Dodatkowo płatne są prąd i gaz - według zużycia.

Umowa o najem okazjonalny, wymagana kaucja w wysokości 4500 zł i weryfikacja najemcy.

Do centrum miasta i dworca PKP około 2,7 km, do kolejki WKD 180m, przystanki autobusowe w odległości 120m, dookoła infrastruktura usługowo-handlowa.

Mieszkanie przeznaczone dla osób niepalących - pary, rodziny z dzieckiem lub jednej osoby ceniącej dużą przestrzeń do życia. Zwierzęta niestety nie są akceptowane. 

Zapraszam na prezentację.

Skontaktuj się z agentem :
Biuro INVESTOR

Telefon : 22 622 70 22

biuro@investor.waw.pl

Lokalizacja: