Zielona Góra, Kupiecka
339 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 61,70 m2
5 494,33 PLN /m2
Powierzchnia
61,70 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1919

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964551275
Powierzchnia: 61,70 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 3 z 4
Rok budowy: 1919
Cena za m2: 5 494,33 PLN
Cena: 339 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Szukasz nieruchomości, która nie tylko chroni kapitał, ale realnie zyskuje na wartości? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Zielonej Góry. Kamienica z 1919 roku przy ul. Kupieckiej to adres, który mówi sam za siebie – prestiż, historia i tętniące życie centrum miasta w zasięgu ręki.

Dlaczego ta oferta to „strzał w dziesiątkę”?
Lokal o powierzchni 61,7 m² to czyste płótno dla Twojej wyobraźni. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, co stanowi jego największy atut – nie płacisz za cudzy gust, lecz projektujesz przestrzeń idealnie pod swoje potrzeby lub konkretny model biznesowy.
  • Poczuj przestrzeń: Ponadprzeciętna wysokość sufitów i duże okna dają efekt „oddechu”, którego nie zaznasz w nowoczesnym budownictwie.
  • Elastyczność aranżacji: 2 ustawne pokoje pozwalają na stworzenie luksusowego apartamentu typu loft lub nowoczesnego biura.
  • Prestiżowa lokalizacja: Ścisłe centrum to gwarancja stałego popytu na najem (krótko- i długoterminowy) oraz idealne miejsce na kancelarię, gabinet lub pracownię projektową.

Kluczowe parametry:
  • Powierzchnia: 61,7 m²
  • Budynek: Historyczna, zadbana kamienica z 1919 r.
  • Ogrzewanie: Obecnie piec kaflowy (wkład elektryczny) – idealny moment na zmianę na nowoczesne ogrzewanie gazowe lub klimatyzację z funkcją grzania.
  • Woda: Piecyk gazowy.
  • Przeznaczenie: Mieszkalne, biurowe lub usługowe.

Lokalizacja, która zarabia