Wrocław Przedmieście Oławskie, Hugona Kołłątaja
500 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 57,21 m2
8 739,73 PLN /m2
Powierzchnia
57,21 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2025

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964547795
Powierzchnia: 57,21 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 4 z 4
Rok budowy: 2025
Ogrzewanie: pompa ciepła
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 8 739,73 PLN
Cena: 500 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Nowa adaptacja poddasza | ul. Kołłątaja

Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesnym standardem? Ta nieruchomość przy ul. Kołłątaja to propozycja dla osób, które cenią charakter, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Nowoczesna adaptacja poddasza została zaprojektowana z dbałością o komfort codziennego życia, a jednocześnie zachowuje wyjątkowy klimat kamienicy z początku XX wieku.

MIESZKANIE NR 10

Powierzchnia użytkowa: 38,60 m²
Powierzchnia po podłodze: 57,21 m²

Układ pomieszczeń:
salon z aneksem kuchennym - 19,51 m²
sypialnia - 7,19 m²
sypialnia II - 5,57 m²
łazienka - 3,71 m²
przedpokój - 2,11 m²
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym
- dwie niezależne sypialnie z możliwością zabudowy
- duże przeszklenia i okna dachowe zapewniające świetne doświetlenie wnętrz
- bardzo dobrze wykorzystana przestrzeń bez zbędnych skosów i strat metrażu
- klimatyzacja
- nowe instalacje: elektryczna, wodna i kanalizacyjna
- możliwość wykonania ogrzewania podłogowego
- wysoki standard wykonania adaptacji oraz zastosowanych materiałów

Dodatkowym atutem jest bardzo dobra izolacja termiczna. Poddasze zostało ocieplone pianą PUR zamkniętokomórkową o grubości 20 cm, co przekłada się na wysoki komfort termiczny, energooszczędność oraz niższe koszty eksploatacji mieszkania.

Budynek i inwestycja:
klimatyczna kamienica z początku XX wieku