Warszawa Praga-Południe Gocław, 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
730 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 51,50 m2
14 174,76 PLN /m2
Powierzchnia
51,50 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1982

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964551616
Powierzchnia: 51,50 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 3 z 9
Rok budowy: 1982
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 14 174,76 PLN
Cena: 730 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

MIESZKANIE / NA SPRZEDAŻ / 2 POKOJE / GOCŁAW / DO WPROWADZENIA / 

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m² przy ul. 21 PP Dzieci Warszawy na warszawskim Gocławiu. Funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią daje wygodę, której dziś coraz częściej brakuje w nowych inwestycjach! 

Mieszkanie: 
Mieszkanie po gruntownym remoncie w 2018 roku, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie jest ustawne, jasne i daje sporo możliwości aranżacji - niezależnie od tego, czy szukasz miejsca dla siebie, dla rodziny czy pod inwestycję. Łatwa do oddzielenia kuchnia pozwala naprawdę oddzielić życie od gotowania, a dwa ustawne pokoje dają komfort codziennego funkcjonowania.

Budynek:
Budynek z 1982 roku (rama H), odnowiony i doskonale przystosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób z niepełnosprawnościami. Wygodny wjazd do budynku, brak barier i schodów w strefie wejścia sprawia, że funkcjonowanie na co dzień jest bardzo wygodne. Schowek na rowery zlokalizowany blisko głównego wejścia, 2 nowe windy oraz dodatkowe miejsca do przechowywania (piwnica, komórka lokatorska i suszarnia) to atutu nie do przeceniania! 

Lokalizacja:
Gocław od lat cieszy się świetną opinią - jest zielono, spokojnie i wygodnie. W okolicy znajdziesz praktycznie wszystko: sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, siłownie i tereny spacerowe. Blisko stąd m.in. do Parku nad Balatonem, a dojazd do centrum Warszawy jest szybki i wygodny.

To miejsce dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, bez rezygnowania z wygód miejskiego życia.