Warszawa Ochota, Opaczewska
2 190 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 125,35 m2
17 471,08 PLN /m2
Powierzchnia
125,35 m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
1998

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964540972
Powierzchnia: 125,35 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro/Pięter 3 z 6
Rok budowy: 1998
Ogrzewanie: gazowe
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 17 471,08 PLN
Cena: 2 190 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Chcesz przestrzeni dla rodziny, ale wizja bycia szoferem własnych dzieci na przedmieściach spędza Ci sen z powiek? To 125-metrowe mieszkanie na Ochocie to koniec kompromisów!

Wszystko, czego potrzebujecie, zostało tu inteligentnie rozplanowane:

  • Przestrzeń do życia: imponujący salon z jadalnią (ponad 33 m²), drewnianą podłogą i balkonem oraz osobna, widna kuchnia (12 m²) z widokiem prosto na Górkę Szczęśliwicką.
  • Prywatność dla każdego: główna sypialnia (21 m²) z garderobą i miejscem do pracy zdalnej, plus dwa ustawne pokoje dla dzieci (11 m² i 9,5 m²).
  • Poranki bez kolejek: duża łazienka (7,7 m²) z relaksującą wanną oraz druga, z prysznicem dla dzieci lub gości.
  • Mistrzowska logistyka: osobna pralnia, schowek gospodarczy i pojemne szafy w korytarzu. Suszarka do ubrań w salonie i odkurzacz za drzwiami przechodzą do historii!
  • Miasto i natura: krótki spacer dzieli Was od Parku Szczęśliwickiego, CH Blue City i Reduty. Świetny dojazd do centrum i na lotnisko (blisko Dworzec Zachodni).
  • Budynek: zamknięte, całodobowo strzeżone osiedle z 1998 r. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 50 000 zł).
To sprawdzona przestrzeń, która realnie podniesie jakość Waszego życia.

Zapraszam na prezentację!

Skontaktuj się z agentem :
Biuro INVESTOR

Telefon : 22 622 70 22

biuro@investor.waw.pl

Lokalizacja: