Siemianowice Śląskie, Jana Sobieskiego
359 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 64,18 m2
5 593,64 PLN /m2
Powierzchnia
64,18 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1986

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964545920
Powierzchnia: 64,18 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 1 z 2
Rok budowy: 1986
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 5 593,64 PLN
Cena: 359 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

​NA SPRZEDAŻ: Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Siemianowice Śląskie ul. Sobieskiego 24
​Szukasz mieszkania, które połączysz z własną wizją idealnego wnętrza? Cenisz spokój, kameralną atmosferę i solidne budownictwo? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie!
​Z przyjemnością prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich , idealne dla rodziny, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem.
​NAJWIĘKSZE ATUTY TEJ OFERTY:
​Wyjątkowa Kameralność: Mieszkanie znajduje się w niskim, tylko 2-piętrowym budynku, wybudowanym w technologii tradycyjnej w 1986 roku. Cały blok jest zamieszkały przez stałych i spokojnych lokatorów, co gwarantuje ciszę, bezpieczeństwo i sąsiedzką atmosferę. To doskonała alternatywa dla dużych, anonimowych blokowisk.
​Idealne Pierwsze Piętro: Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze, co łączy wygodę dostępu z poczuciem prywatności. Tylko 3 lokatorów na piętrze.
​Komfortowa Klatka Schodowa: Do lokalu prowadzi  szeroka klatka schodowa, zapewniająca swobodę poruszania się (np. przy wnoszeniu wózka czy mebli).
​Ogromny Potencjał Aranżacyjny: Niezależne pokoje, oddzielna kuchnia i WC dają setki możliwości własnej aranżacji. Stwórz nowoczesny open-space lub zachowaj klasyczny układ.
​Duży Parking: Bezpośrednio pod blokiem znajduje się duży, wyłożony kostką brukową parking dla mieszkańców - brak problemów z zaparkowaniem samochodu o każdej porze dnia!
​KLUCZOWE INFORMACJE: