Piła, Staromiejska
255 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 52,83 m2
4 826,80 PLN /m2
Powierzchnia
52,83 m2
Liczba pokoi
2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964551874
Powierzchnia: 52,83 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 1 z 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 4 826,80 PLN
Cena: 255 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Przestronne 2 pokoje blisko centrum - potencjał i klimat kamienicy! 

Szukasz mieszkania z „duszą”, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? 
To niemal 53 m2 mieszkanie w kamienicy łączy w sobie przestrzeń, wysokość, naturalne światło i świetną lokalizację. 
Mieszkanie charakteryzuje się bardzo ustawnym rozkładem, który daje ogromne możliwości aranżacyjne. 
Dwa jasne i ustawne pokoje (po ok. 13m2), duża kuchnia (ok. 17 m²) to prawdziwe serce domu. Oddzielna, widna i na tyle duża, że z powodzeniem zmieści wyspę kuchenną, duży stół jadalniany lub stanie się salonem z aneksem kuchennym. Łazienka 3 m2
Wysokość wnętrz - 3 metry! - potęguje poczucie przestrzeni i pozwala na efektowną aranżację. 
Dzięki ekspozycji okien na trzy strony świata wnętrza są jasne i doskonale nasłonecznione.

Stan: Do remontu - czysta kartka dla Twojej wizji. 
Okna PCV - po wymianie.
Ogrzewanie miejskie - wymienione wraz z grzejnikami.
Budynek po termomodernizacji - ocieplony, po remoncie elewacji oraz dachu. W planach remont klatki schodowej.
Klatka bardzo kameralna - tylko 4 mieszkania!

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 21 m2.
Do dyspozycji mieszkańców duży strych oraz komórka gospodarcza przy budynku. 

Lokalizacja: Wszystko w zasięgu ręki. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum.
W pobliżu przystanek, sklepy, targowisko miejskie, szkoły, przedszkola, park. Wszystko „tuż za rogiem".

Skontaktuj się z agentem :
Biuro INVESTOR