Nowa Sól, Parafialna
489 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 100,70 m2
4 856,01 PLN /m2
Powierzchnia
100,70 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1848

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964547598
Powierzchnia: 100,70 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 1 z 2
Rok budowy: 1848
Cena za m2: 4 856,01 PLN
Cena: 489 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Poczuj przestrzeń, która zapiera dech w piersiach. Przy ul. Parafialnej czeka na Ciebie prawdziwa rezydencja – 100,70 m² luksusowej powierzchni w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1848 roku. To oferta dla koneserów, którzy zamiast zwykłego metrażu, wybierają prestiż, historię i unikalny charakter.

CO CZYNI TEN APARTAMENT WYJĄTKOWYM?
  • Pałacowa Swoboda: Ponadstandardowa wysokość sufitów i ogromne okna sprawiają, że wnętrza są skąpane w słońcu. To przestrzeń, która „oddycha” i daje poczucie wolności.
  • Detale z Duszą: Oryginalne sztukaterie oraz odrestaurowana drewniana stolarka okienna tworzą klimat, którego nie podrobi żaden nowoczesny deweloper.
  • Standard „Premium”: Wchodzisz i mieszkasz. Wszystkie instalacje zostały wymienione, a nowoczesne ogrzewanie gazowe gwarantuje komfort oraz niskie koszty eksploatacji.
  • Solidność i Cisza: Grube mury z klasycznej cegły zapewniają idealną ciszę oraz naturalną termikę – przyjemny chłód latem i kojące ciepło zimą.
  • Ekonomia Prestiżu: Przy tak imponującym metrażu, czynsz jest zaskakująco niski, co stanowi prawdziwy rynkowy unikat.

ROZKŁAD ZAPROJEKTOWANY Z ROZMACHEM:
  • 3 Reprezentacyjne Pokoje: Idealne na salon Twoich marzeń oraz sypialnie, które staną się prywatną oazą spokoju.
  • Widna Kuchnia z Jadalnią: Serce domu z miejscem na duży, rodzinny stół.
  • Łazienka z Oknem: Naturalne światło, przestrzeń i pełna funkcjonalność.
  • Dodatki: Szeroki, elegancki przedpokój i solidna piwnica.