Łochów, Marii Konopnickiej
305 620,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 25,90 m2
11 800,00 PLN /m2
Powierzchnia
25,90 m2
Liczba pokoi
1

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964536886
Powierzchnia: 25,90 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro/Pięter 0 z 1
Cena za m2: 11 800,00 PLN
Cena: 305 620,00 PLN

Opis nieruchomości:

Szczegóły dotyczące lokalu:

lokal o powierzchni 25,9 mkw.
składa się z pokoju i łazienki
pełne wyposażenie w cenie
balkon o powierzchni 8,15 mkw.
miejsca ogólnodostępne na terenie inwestycji
obowiązuje umowa najmu z operatorem na zasadzie udziału w przychodach (umowa na czas nieokreślony)
podana cena jest ceną netto, należy doliczyć VAT 8%

Szczegóły dotyczące obiektu :

budynek z 2020 r.
infrastruktura: restauracje, sala konferencyjna, strefa basenów-saun-SPA, 2 sale zabaw i zewnętrzny plac zabaw, siłownia, boisko wielofunkcyjne, wynajem rowerów, kręgielnia, mrowisko i bilard
na terenie inwestycji: Muzeum sKraj Kultur, Galeria Leny Grochowskiej, Domki Rzemieślnicze Fundacji

W ofercie posiadamy również inne lokale w tej inwestycji.

Zapraszam do kontaktu!
Marika Bonkowska

PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. informuje, że dane zamieszczone w ofercie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeks cywilny, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.
PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. informuje, że dane w ofercie nie stanowią usługi doradztwa finansowego, prawnego i podatkowego oraz nie należy ich traktować jako rekomendacji dotyczących podjęcia decyzji inwestycyjnej.
PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. dołożyło należytych starań, aby zamieszczone w ofercie informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie może zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. Materiał opracowany i prezentowany w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny a ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych w ofercie, w zakresie podjęcia decyzji inwestycyjnej, ponosi wyłącznie odbiorca oferty.