Gniezno, Witkowska
2 300 000,00 PLN
Komercyjny na sprzedaż , 916 m2
2 510,92 PLN /m2
Powierzchnia
916 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964550071
Powierzchnia: 916 m2
Cena za m2: 2 510,92 PLN
Cena: 2 300 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Oferta w przygotowaniu!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu w Gnieźnie w sąsiedztwie Galerii Handlowej Piastova oraz Retail Parku N-Park.

Jest to doskonała propozycja na prowadzenie działalności pod usługi medyczne, prawnicze czy handel.
Lokal jest w eksploatacji, obecnie znajduje się tam salon z meblami. Kwestia opuszczenia lokalu do uzgodnienia.

W lokalu znajduje się alarm, monitoring, światłowód, ogrzewanie gazowe w całym budynku.
Wejście do budynku z głównej ulicy, dodatkowo wewnętrzny parking na ok 8 aut.

Skontaktuj się z agentem :
Biuro INVESTOR

Telefon : 22 622 70 22

biuro@investor.waw.pl

Lokalizacja: