Węgrzce Wielkie,
1 275 000,00 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 2 167 m2
588,37 PLN /m2
Powierzchnia
2 167 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964541994
Powierzchnia: 2 167 m2
Cena za m2: 588,37 PLN
Cena: 1 275 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

DZIAŁKA BUDOWLANA POD INWESTYCJĘ - WĘGRZCE WIELKIE, UL. PARKOWA

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w miejscowości Węgrzce Wielkie, przy ul. Parkowej - w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałą komunikacją.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI

  • Powierzchnia działki: 22 ary
  • PUM: ok. 600 m²
  • MPZP: teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową
  • Koncepcja zabudowy: możliwość realizacji 4 budynków w zabudowie bliźniaczej

MEDIA:

  • gaz - w ulicy
  • woda - w ulicy
  • prąd - po drugiej stronie drogi (zgoda notarialna na przejście)

LOKALIZACJA - CISZA, ZIELEŃ I ŚWIETNA KOMUNIKACJA

Ładna, spokojna okolica - idealna pod zabudowę mieszkaniową
blisko Szybka Kolej Aglomeracyjna - szybki dojazd do Krakowa
świetna komunikacja: Kraków, Niepołomice, Wieliczka

To doskonała propozycja zarówno dla dewelopera, jak i inwestora szukającego pewnej lokaty kapitału w dynamicznie rozwijającym się rejonie podkrakowskim.

DLACZEGO WARTO?

• pełna infrastruktura w zasięgu ręki
  • gotowy potencjał inwestycyjny
  • bardzo dobra lokalizacja pod sprzedaż lub wynajem
  • rosnąca wartość nieruchomości w regionie
Zapraszam do kontaktu i na prezentację działki w terenie.
To miejsce naprawdę robi wrażenie na żywo.

Skontaktuj się z agentem :
Biuro INVESTOR

Telefon : 22 622 70 22

biuro@investor.waw.pl

Lokalizacja: