Jagodne Wielkie,
324 750,00 PLN
Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż , 1 299 m2
250,00 PLN /m2
Powierzchnia
1 299 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964537640
Powierzchnia: 1 299 m2
Cena za m2: 250,00 PLN
Cena: 324 750,00 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1299 m², położona w malowniczej okolicy nad jeziorem Jagodne, zaledwie 150 metrów od linii brzegowej Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który dopuszcza budowę domu letniskowego parterowego z użytkowym poddaszem.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 26 m szerokości i 50 m długości. W sąsiedztwie znajdują się działki częściowo zabudowane.

Uzbrojenie:

-kanalizacja - przy granicy działki,

-wodociąg - przy granicy działki,

-prąd - przyłącze ze skrzynką (bez licznika) na działce,

-dojazd - asfalt + ok. 100 m drogą gminną gruntową.

Lokalizacja:

-ok. 20 km od Giżycka,

-do jeziora - 150 m,

-do lasu - ok. 200 m,

pomiędzy jeziorem a działkami znajduje się wąski pas lasu; linia brzegowa zadrzewiona, z dużą ilością trzciny,

zagospodarowana plaża z pomostami w odległości ok. 350 m.

Skontaktuj się z agentem :
Biuro INVESTOR

Telefon : 22 622 70 22

biuro@investor.waw.pl

Lokalizacja: