Dobranowice,
140 000,00 PLN
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż , 1 800 m2
77,78 PLN /m2
Powierzchnia
1 800 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964550586
Powierzchnia: 1 800 m2
Cena za m2: 77,78 PLN
Cena: 140 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

18 arów w Dobranowicach (gm. Wieliczka) - Przestrzeń w atrakcyjnej cenie dla kreatywnych

Szukasz gruntu pod miastem, ale rynkowe ceny działek budowlanych ograniczają Twoje plany?
Ta oferta w Dobranowicach to propozycja dla osób, które zamiast przepłacać za standardowe parametry, wolą zainwestować w dużą przestrzeń i mądrą architekturę w odpowiednio niższej cenie.

Konkrety, które warto znać:
✅ Powierzchnia: 18a, z czego około 15a to teren przeznaczony w Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. To metraż, który daje ogromne możliwości zagospodarowania ogrodu, sadu lub strefy wypoczynku.
✅Wymiary: szerokość działki wynosi około 12,5 m. Jest to teren nietypowy i wymagający pod kątem projektowym, jednak przy wsparciu dobrego architekta, który umiejętnie wpasuje budynek w granice działki, zyskujesz dom na bardzo dużej parceli.
✅Ukształtowanie: teren jest lekko nachylony, co sprzyja ciekawej aranżacji poziomów ogrodu i ułatwia kwestie odwodnienia.

Dlaczego warto rozważyć tę ofertę?
Działka jest specyficzna, co odzwierciedla jej atrakcyjniejsza cena. To świadomy wybór dla osób z niższym budżetem wejściowym, które chcą wyprowadzić się za miasto bez nadmiernych obciążeń finansowych na starcie.
Płacisz za realny metraż w gminie Wieliczka, akceptując nietypowy kształt w zamian za atrakcyjne warunki zakupu. Przy odpowiedniej kreatywności, te 18 arów stanie się Twoją prywatną, enklawą, której nie znajdziesz na gęsto zabudowanych osiedlach.