Bogumiłów Bogumiłów-Kolonia,
279 360,00 PLN
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż , 1 010 m2
276,59 PLN /m2
Powierzchnia
1 010 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964550254
Powierzchnia: 1 010 m2
Cena za m2: 276,59 PLN
Cena: 279 360,00 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1010 m², położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogumiłów-Kolonia (gmina Sieradz, województwo łódzkie). To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinnego z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do najważniejszych punktów regionu.

Lokalizacja i otoczenie:
Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowi i codziennemu komfortowi życia.
ok. 9 km do Sieradza,
ok. 24 km do Zduńskiej Woli.
Bliskość miasta zapewnia dostęp do szkół, sklepów, usług, placówek medycznych i komunikacji, natomiast sama działka gwarantuje prywatność, spokój oraz kontakt z naturą.
Parametry działki:
powierzchnia: 1010 m²,
numer działki: 116/10,
kształt: zbliżony do trapezu,
wymiary: około 25 m x 58 m x 16 m x 50 m,
teren płaski, dobrze nasłoneczniony,
działka w całości ogrodzona solidnym betonowym ogrodzeniem.
Regularny kształt oraz korzystne proporcje działki umożliwiają swobodne zaprojektowanie domu wraz z ogrodem, tarasem czy dodatkowymi zabudowaniami.

Możliwości zabudowy:
Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, które przewidują zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. To ogromny atut, który znacząco przyspiesza proces inwestycyjny i daje pewność co do możliwości realizacji budowy.
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co daje większą elastyczność w dostosowaniu projektu domu do indywidualnych potrzeb (zgodnie z wydanymi WZ).