Mikołów Kałuże, Wodociągowa
875 000,00 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 187 m2
4 679,14 PLN /m2
Powierzchnia
187 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
1960

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964552669
Powierzchnia: 187 m2
Powierzchnia działki: 511 m2
Liczba pokoi: 5
Pięter : 1
Rok budowy: 1960
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 4 679,14 PLN
Cena: 875 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż w Mikołowie - "Kałuże"

Dom jest z 1960 roku, natomiast w 2023 roku przeszedł gruntowny remont, m.in:
- Nowa instalacja elektryczna
- Nowy duży taras
- Nowa elewacja + ocieplenie styropian
- Nowe ściany wewnętrzne
- Nowe podłogi

Dom składa się z:

PIWNICA - ok 60m2
- Wysokość ok 2m
- Idealne miejsce na składowanie rzeczy lub drobny warsztat
- Zlokalizowany jest piec c.o. gazowy, dwufunkcyjny

PARTER:
- Przedpokój
- Duża sypialnia
- Łazienka wyposażona w wannę
- Duży Salon z wyjściem na taras (z elektryczną markizą) + zejście do ogrodu

DZIAŁKA:
- 511m2
- Częściowo zagospodarowana, do dalszej aranżacji
- Garaż blaszany
- Dużo miejsca na inne samochody

Klatka schodowa sprawia, że dom może być również dla dwóch rodzin.

LOKALIZACJA:
Spokojna, zielona część miasta, idealna dla osób ceniących ciszę i jednocześnie szybki dojazd do centrum oraz miast aglomeracji śląskiej. Lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia dzięki bliskości sklepów, punktów usługowych, szkół oraz terenów rekreacyjnych.
Dużym atutem jest dogodna komunikacja — w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe ZTM, umożliwiające sprawny dojazd m.in. do Katowic, Tychów czy Łazisk Górnych. Okolica zapewnia również szybki dostęp do głównych tras wyjazdowych.